Catering

Muzyka podniebienia

Catering

Wesela, chrzciny, bankiety, imprezy tematyczne, wigilie, spotkania firmowe...

Twoje

Wesele

Ten jeden wieczór… tak wyjątkowy..

Stworzymy wyjątkowe menu, dodamy oprawę, zrobimy dla każdej pary coś wyjątkowego. Pozwól nam zadbać o podniebienie Twoich gości.

Jedna z najważniejszych chwil w życiu – wesele, wymaga oryginalne oprawy. Tylko wtedy pozytywnie i na zawsze zapisze się w pamięci gości, wywołując miłe wspomnienia i uśmiech na twarzy. Wiemy jak przygotować wesela, które zachwycają zarówno Młodą Parę, jak i rodzinę oraz pozostałych gości. Posiadamy wieloletni doświadczenie organizowaniu przyjęć okolicznościowych, w tym również kameralnych wesel dla najbliższej rodziny, jak i eleganckich imprez weselnych dla liczby uczestników wynoszących ponad 100 osób. Utalentowani kucharze wraz z przyszłą Młodą Parą zadbają o stworzenie idealnego menu, zdolnego zachwycić wszystkie, najbardziej wymagające podniebienia. Niezawodna i profesjonalnie wyszkolona obsługa to z kolei pewność, że każdy gość zostanie obsłużony z należytą starannością i szacunkiem. Dla pełnego zadowolenia naszych gości możemy zorganizować zapierające dech w piersiach efekty świetlne, oprawę muzyczną przy której każdy z gości będzie się znakomicie bawił, a także konferansjera, który swoim wybornym poczuciem humoru rozśmieszy każdego z uczestników. Wesela w naszym hotelu to gwarancja udanej i niezapomnianej zabawy.


 

catering
© Willa Joker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

willa_joker_wesela_sala_zph

willajoker_bale_zulawski-osrodek-kultur6
© Willajoker.pl
willajoker_bale_zulawski-osrodek-kultur7
© Willajoker.pl

 

willajoker_bale_zulawski-osrodek-kultury1
© Willajoker.pl
willajoker_bale_zulawski-osrodek-kultury5
© Willajoker.pl
willajoker_bale_zulawski-osrodek-kultury4
© Willajoker.pl
willajoker_bale_zulawski-osrodek-kultury3
© Willajoker.pl
willajoker_reastauracjazok_bal-w-stylu-weneckim8
© Willajoker.pl

 

 

Dostojne

Bale

Bale maturalne, sylwestrowe, karnawałowe, oraz przyjęcia w formie tanecznej imprezy organizowane na zamówienie klientów. Bale w naszej restauracji to zawsze zabawa najwyższych lotów, gwarantowana doświadczeniem najlepszych zespołów muzycznych z którymi współpracujemy, utalentowanych dj-ów grających klasyki muzyki współczesnej i minionych dekad, a także smakowite menu oferowane w bardzo dużym wyborze przystawek, dań głównych, kolacji na ciepło i zimno, wraz z szerokim wachlarzem napojów bezalkoholowy, oraz aperitifów, win, drinków oraz szlachetnych alkoholi produkcji krajowej i zagranicznej. Nasze sale balowe są zdolne do pomieszczenia dużej liczby gości i zapewniają im wystarczającą przestrzeń do dobrej zabawy, w tym szalonych tańców i zabaw organizowanych przez prowadzących. Sale balowe w naszym hotelu są klimatyzowane, stylowo urządzone oraz wyposażone w wysokiej jakości system nagłaśniający i oświetlenie z efektami specjalnym. Wygoda naszych stołów i krzeseł z pewnością zostanie doceniona w momencie, kiedy goście zechcą odpocząć od tańczenia i zrelaksować się przy stole suto zastawionym specjałami kuchni polskiej i europejskiej.

 

Dzieci

Komunie, chrzciny

Dzień przyjęcia pierwszej komunii świętej powinien być dla dziecka i jego rodziny dniem szczególnym, radosnym i spędzonym w gronie najbliższych osób. Wiemy co należy zrobić, aby ten dzień takim uczynić. Specjalnie dla Państwa stworzymy uroczystą atmosferę podczas przyjęcia komunijnego, które zostanie urządzone w eleganckich wnętrzach naszych sal restauracyjnych. Umożliwiamy przygotowanie indywidualnego menu dla każdej osoby, z przygotowaniem specjalnych dań dla dzieci oraz wegetarian. Spotkania komunijne w naszym hotelu to gwarancja dobrze wydanych pieniędzy, oraz godnego uczczenia tego istotnego dla wszystkich dnia. Zapewniamy przyjemną i kameralną atmosferę, wydzielając dla każdej rodziny osobne przestrzenie, gwarantujące dyskrecję i komfort podczas tego jedynego w życiu dziecka dnia. Zachęcamy do składania już teraz zapytań ofertowych oraz rezerwowania stolików z myślą o nadchodzących w maju uroczystościach. Wcześniejsze uzgodnienia terminu uroczystości komunijnej to również możliwość uzyskania atrakcyjniejsze ceny i lepszych warunków organizacji przyjęcia.

 

Call Now Button